KONST / Litografier / Färglitografi 8702110
nr 870 2110
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, 2 st. Ulf Greder (f. 1949), stilleben, numrerade och signerade, motivet: 40x30
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2014
kl 18:13:25
100 kr
250 kr
250 kr